Super User

Super User

    کمپانی کوماتسو از لیفتراک های جدید خود با عنوان سری FH  

در این مقاله سعی بر آن است تا شما را با انواع انجین های استفاده شده بر روی لیفتراک های گوناگون دنیا آشنا کنیم و اشتراکات آنها با یکدیگر را بیان نمائیم .به جز شرکت تویوتا , میتسوبیشی و نیسان  که تمام موتور های استفاده شده بر روی لیفتراک هایشان ساخت خود کمپانی  است.

چگونه محور حرکت لیفتراک تعمیر می شود ؟

هنگامی که لیفتراک در حال بارگیری و یا تخلیه بار می باشد محور جلو یا دیفرانسیل بیشترین وزن را تحمل می کند , حال اگر مسیر ناهموار باشد احتمال آسیب دیدن محور نظیر شکستن و یا خم شدن بیشتر می شود ,

1- سرعت کم چرخش موتور لیفتراک هنگام استارت زدن : شارژ باطری لیفتراک کم است و یا در حال خالی شدن می باشد .

2- کم سرعت بودن موتور لیفتراک : سیم های مدار برق لیفتراک را چک کنید که شل نباشند و در سر جای خود وصل باشند .

فروشگاه فراز ماشین پویا با توجه به سابقه طولانی فعالیت در زمینه لیفتراک وشناخت تخصصی قطعات یدکی لیفتراک اقدام به شناسایی نیاز مشتریان و تامین این نیاز نموده است تا بتواند خواسته مشتریان در این زمینه را برآورده کند.

 ما با در اختیار داشتن تیم مجرب و حرفه ای از کارشناسان قطعات یدکی لیفتراک و تعمیرکاران ماهر  آماده تامین لوازم یدکی لیفتراک می باشیم.

اهداف کلی و اساسنامه شرکت ایجاد مرکز پاسخ گویی و مشاوره درباره تامین قطعات یدکی لیفتراک و رفع نیاز مشتریان در زمینه تعمیرات لیفتراک  می باشد تا مشتری با خیالی آسوده خدمات مورد نظر خود را دریافت کند .

ما با در اختیار داشتن همکاران تجاری معتبر و حرفه ای در زمینه تامین لوازم یدکی لیفتراک  توانسته ایم رضایتمندی بسیاری از مشتریان شناخته شده  را برآورده کنیم  و این خود گواه و ضمانت بر ارائه خدمات با کیفیت از این مجموعه می باشد

فروشگاه فراز ماشین پویا متمرکز بر لوازم یدکی لیفتراک با برند های ژاپنی نظیر تویوتا , کوماتسو , نیسان , میتسوبیشی , موتور های ایسوزو و موتور های یانمار می باشد و به صورت تخصصی در این زمینه در حال فعالیت است.

فروشگاه ما ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک کوماتسو از 1,5 تن تا 15 تن دیزلی و دوگانه سوز , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک تویوتا از 1.5 تا 10 تن , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک میتسوبیشی , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک نیسان, ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک سپاهان , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک لیفتراک دوو دوسان , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک هلی , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک تی سی ام , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک های چینی مانند لوازم یدکی لیفتراک تی ام اس و لوازم یدکی لیفتراک آریا است .

 

کیفیت لوازم یدکی موتور لیفتراک نقش مهمی در مراحل مختلف تعمیر موتور لیفتراک و نتیجه نهایی آن دارد از این رو این مجموعه تمام تلاش خود را به کار بسته تا بتواند با کیفیت ترین قطعات یدکی موتور لیفتراک را گردآوری کند در پایین میتوانید تصاویر بخش های مختلف موتور لیفتراک را ملاحضه فرمائید.

 

 

 

 

 

 

 

 

  در لیفتراک برای انتقال قدرت از موتور و ایجاد حرکت از چندین نوع گیربکس استفاده شده است اما دو مدل گیربکس در ایران بیشتر کاربردی است که یکی اتوماتیک و بوسیله توربین پمپ حرکت عمل می کند و دیگری کلاچی که توسط دیسک و صفحه کلاچ حرکت را ایجاد می کند و نوع دیگری از گیربکس کلاچی به صورت محدود وجود دارد که صفحه کلاچ آن در روغن کار می کند.

 

 

 

 

 

در بخش هیدرولیک لیفتراک چندین قطعه مهم وجود دارد که عمل اصلی لیفتراک یعنی بالابری را انجام می دهد , مانند پمپ هیدرولیک بالابر و شیر کنترل بالابر که از شرکت های بزرگ ژاپنی نظیر کایابا و شیمادزو تهیه شده است .

 

 

برای بهبود عملکرد سایت، این سایت از کوکی استفاده می کند و شما با ادامه استفاده موافقت خود را اعلام کرده اید