درباره فروشگاه

درباره فروشگاه فراز ماشین پویا

  پنج شنبه, 26 -2633

فروشگاه فراز ماشین پویا با توجه به سابقه طولانی فعالیت در زمینه لیفتراک وشناخت تخصصی قطعات یدکی لیفتراک اقدام به شناسایی نیاز مشتریان و تامین این نیاز نموده است تا بتواند خواسته مشتریان در این زمینه را برآورده کند.

 ما با در اختیار داشتن تیم مجرب و حرفه ای از کارشناسان قطعات یدکی لیفتراک و تعمیرکاران ماهر  آماده تامین لوازم یدکی لیفتراک می باشیم.

اهداف کلی و اساسنامه شرکت ایجاد مرکز پاسخ گویی و مشاوره درباره تامین قطعات یدکی لیفتراک و رفع نیاز مشتریان در زمینه تعمیرات لیفتراک  می باشد تا مشتری با خیالی آسوده خدمات مورد نظر خود را دریافت کند .

ما با در اختیار داشتن همکاران تجاری معتبر و حرفه ای در زمینه تامین لوازم یدکی لیفتراک  توانسته ایم رضایتمندی بسیاری از مشتریان شناخته شده  را برآورده کنیم  و این خود گواه و ضمانت بر ارائه خدمات با کیفیت از این مجموعه می باشد

فروشگاه فراز ماشین پویا متمرکز بر لوازم یدکی لیفتراک با برند های ژاپنی نظیر تویوتا , کوماتسو , نیسان , میتسوبیشی , موتور های ایسوزو و موتور های یانمار می باشد و به صورت تخصصی در این زمینه در حال فعالیت است.

فروشگاه ما ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک کوماتسو از 1,5 تن تا 15 تن دیزلی و دوگانه سوز , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک تویوتا از 1.5 تا 10 تن , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک میتسوبیشی , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک نیسان, ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک سپاهان , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک لیفتراک دوو دوسان , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک هلی , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک تی سی ام , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک های چینی مانند لوازم یدکی لیفتراک تی ام اس و لوازم یدکی لیفتراک آریا است .

 

کلیک: 3261 بار - بروزرسانی در دوشنبه, 21 فروردين 1402

برای بهبود عملکرد سایت، این سایت از کوکی استفاده می کند و شما با ادامه استفاده موافقت خود را اعلام کرده اید