درباره فروشگاه

 

فروشگاه فراز ماشین پویا با توجه به سابقه طولانی فعالیت در زمینه لیفتراک و شناخت تخصصی قطعات یدکی لیفتراک اقدام به شناسایی نیاز مشتریان و تامین این نیاز نموده است تا بتواند خواسته مشتریان در این زمینه را برآورده کند.

 ما با در اختیار داشتن تیم مجرب و حرفه ای از کارشناسان قطعات یدکی لیفتراک و تعمیرکاران ماهر آماده تامین لوازم یدکی لیفتراک می باشیم.

اهداف کلی و اساسنامه شرکت ایجاد مرکز پاسخ گویی و مشاوره درباره تامین قطعات یدکی لیفتراک و رفع نیاز مشتریان در زمینه تعمیرات لیفتراک می باشد تا مشتری با خیالی آسوده خدمات مورد نظر خود را دریافت کند .

 

با توجه به دارا بودن همکاران تجاری معتبر و حرفه ای در زمینه تامین لوازم یدکی لیفتراک  توانسته ایم رضایتمندی بسیاری از مشتریان شناخته شده را برآورده کنیم  و این خود گواه و ضمانت بر ارائه خدمات با کیفیت مجموعه ما می باشد.      

 

 

فروشگاه فراز ماشین پویا ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک کوماتسو از 1,5 تن تا 15 تن دیزلی و دوگانه سوز , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک تویوتا از 1.5 تا 10 تن , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک میتسوبیشی , ارائه دهنده

لوازم یدکی لیفتراک نیسان, ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک سپاهان , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک لیفتراک دوو دوسان , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک هلی , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک تی سی ام , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک های چینی مانند لوازم یدکی لیفتراک تی ام اس و لوازم یدکی لیفتراک آریا.

 

 

درباره ما

  پنج شنبه, 26 -2633

فروشگاه فراز ماشین پویا با توجه به سابقه طولانی فعالیت در زمینه لیفتراک وشناخت تخصصی قطعات یدکی لیفتراک اقدام به شناسایی نیاز مشتریان و تامین این نیاز نموده است تا بتواند خواسته مشتریان در این زمینه را برآورده

کند.

 ما با در اختیار داشتن تیم مجرب و حرفه ای از کارشناسان قطعات یدکی لیفتراک و تعمیرکاران ماهر  آماده تامین لوازم یدکی لیفتراک می باشیم.

اهداف کلی و اساسنامه شرکت ایجاد مرکز پاسخ گویی و مشاوره درباره تامین قطعات یدکی لیفتراک و رفع نیاز مشتریان در زمینه تعمیرات لیفتراک  می باشد تا مشتری با خیالی آسوده خدمات مورد نظر خود را دریافت کند .

ما با در اختیار داشتن همکاران تجاری معتبر و حرفه ای در زمینه تامین لوازم یدکی لیفتراک  توانسته ایم رضایتمندی بسیاری از مشتریان شناخته شده  را برآورده کنیم  و این خود گواه و ضمانت بر ارائه خدمات با کیفیت از این

مجموعه می باشد . 

فروشگاه فراز ماشین پویا متمرکز بر لوازم یدکی لیفتراک با برند های ژاپنی نظیر تویوتا , کوماتسو , نیسان , میتسوبیشی , موتور های ایسوزو و موتور های یانمار می باشد و به صورت تخصصی در این زمینه در حال فعالیت است.

فروشگاه ما ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک کوماتسو از 1,5 تن تا 15 تن دیزلی و دوگانه سوز , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک تویوتا از 1.5 تا 10 تن , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک میتسوبیشی , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک نیسان, ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک سپاهان , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک لیفتراک دوو دوسان , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک هلی , ارائه دهنده لوازم یدکی لیفتراک تی سی ام , ارائه دهنده لوازم

یدکی لیفتراک های چینی مانند لوازم یدکی لیفتراک تی ام اس و لوازم یدکی لیفتراک آریا است

کلیک: 658 بار - بروزرسانی در سه شنبه, 09 مهر 1398

برای بهبود عملکرد سایت، این سایت از کوکی استفاده می کند و شما با ادامه استفاده موافقت خود را اعلام کرده اید